Bright Shadow Technology Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Shirley Pan

Numer telefonu : 86-15361639262

Free call
Linia produkcyjna

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Warsztat powlekania

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

Warsztat czyszczenia ultradźwiękowego

 

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

Bezpyłowy warsztat montażowy

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

Laboratorium Optyczne

 

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

Warsztat klejony

 
 
OEM / ODM

Nasza firma ma ścisłe przepisy OEM / ODM, aby w pełni chronić prawa klientów, szczegóły są następujące:

1 、 Okres i tryb współpracy:

1) Okres współpracy jest generalnie ustalany w drodze negocjacji z klientami.

2) Tryb współpracy to generalnie OEM.

 

2, produkcja produktu

Klienci dostarczają parametry techniczne, standardy kontroli jakości oraz rysunki produktu.Nasza firma jest odpowiedzialna za organizację produkcji.Jakość produktu będzie realizowana zgodnie ze specyfikacjami podpisanymi przez obie strony;termin dostawy zostanie ustalony zgodnie z wymaganiami zamówienia Strony A.

 

3, opakowanie produktu

Zwykle klient dostarcza znak towarowy marki i powiązane instrukcje, etykietę, tabliczkę znamionową, certyfikat, kartę gwarancyjną i inne informacje dotyczące produktu.Nasza firma jest odpowiedzialna za pozostałe opakowania i materiały wewnętrzne i zewnętrzne oraz realizuje zadanie pakowania produktu zgodnie z wymaganiami zamówienia klienta.

 

4 、 Jakość techniczna produktu, miejsce odbioru i dostawy

1) Klient dostarcza dane rysunkowe zgodnie ze specyfikacją produktu i modelem do produkcji referencyjnej naszej firmy.Po skompletowaniu próbki i potwierdzeniu jej kwalifikacji przez inspekcję klienta, zostanie ona zaplombowana jako wzór do celów referencyjnych i identyfikacyjnych w przypadku braku porozumienia między stronami co do kontroli i odbioru w przyszłości.

2) Materiały użyte do produkcji naszych wyrobów muszą spełniać wymagania odpowiednich krajowych norm jakościowych przemysłu oraz norm jakości w zakresie ochrony środowiska.Klienci mają prawo do wysyłania personelu do nadzoru i testowania kontroli jakości surowców i akcesoriów w procesie produkcji produktów OEM, a nasza firma powinna aktywnie współpracować i pomagać.

3) Standardy i metody odbioru jakości produktu: zgodnie z przykładowymi standardami odbioru jakości klienta.

4) Kontrola i akceptacja jakości produktów są zwykle przeprowadzane w naszej fabryce;

5) Miejsce dostawy produktów będzie realizowane zgodnie z miejscem wskazanym w zamówieniu klienta.

 

5, konserwacja produktu

Okres trwałości produktu wynosi jeden rok.W tym okresie odpowiadamy za obsługę posprzedażną spowodowaną problemami z jakością produktu.

 

6 price Cena produktu i sposób rozliczenia

1) Cena produktu: zgodnie z ceną zamówienia uzgodnioną przez obie strony w odpowiednim terminie;

2) Sposób rozliczenia: 50% zadatku od całkowitej kwoty zamówienia;saldo zostanie uregulowane i opłacone w dniu dostawy.Dopuszczalne jest rozliczenie gotówkowe lub bankowe;szczegóły podlegają negocjacji między obiema stronami.

 

7, własność intelektualna produktu i urząd sprzedaży

1) Własność intelektualna należy do klientów, a nasza firma nie będzie produkować i działać niezależnie ani być stroną trzecią w jakiejkolwiek formie i z jakiegokolwiek powodu

2) Prawo do sprzedaży produktów należy do wyłącznej własności klientów i nie będziemy sprzedawać produktów samodzielnie ani przez osobę trzecią.

 

8 、 Postanowienia dotyczące poufności

1) Własność intelektualna produktów objętych projektem należy do klienta;dane techniczne produktu, rysunki i próbki fizyczne dostarczone przez klienta do naszej firmy są wykorzystywane tylko wtedy, gdy klient zamawia naszą firmę;Podczas procesu użytkowania należy ściśle przestrzegać poufności.Bez pisemnej zgody klienta nie wolno używać ich do innych celów ani przekazywać osobom trzecim w celu odniesienia lub wykorzystania;a także nie wolno przekazywać głównej pracy produkcyjnej projektu osobie trzeciej.

2) Obie strony są bezwarunkowo zobowiązane do zachowania poufności dla drugiej strony w odniesieniu do kwestii poufnych, takich jak technologia produktu, proces produkcji i informacje handlowe obu stron zaangażowanych w projekt.Bez zgody drugiej strony żadna ze stron nie może ujawniać tajemnic handlowych ani informacji technicznych drugiej strony teraz ani w przyszłości osobom trzecim.W przeciwnym razie będzie karane jako naruszenie umowy i podlegać będzie odszkodowanie prawne.

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

 

 

 

R & D

BST stworzyło kompletny system łańcucha przemysłowego od badań i rozwoju, przez produkcję po sprzedaż.Posiada centrum badawczo-rozwojowe produktów optycznych oraz zakład produkcyjny z tysiącem poziomów czystego pomieszczenia.Może podejmować działalność ODM i OEM w zakresie różnych produktów optycznych.Firma posiada wysoce wyspecjalizowany zespół ds. Badań i rozwoju, technologii i zarządzania jakością.Główni członkowie mają ponad 12-letnie doświadczenie w pracy z produktami optycznymi.

 

Bright Shadow Technology Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość